Obec Mladkov Zobrazit na mapě
Dobrý den, dnes je a svátek slaví .

Změna velikosti písma

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

Zákaznická registrace

Drobečková navigace

Úvod > Městys > Aktuality > Nové zájmové kroužky 2018

Nové zájmové kroužky 2018Od nového školního roku startují nové kroužky, které budou probíhat ve spolupráci s MAS Orlicko. A na co se můžete těšit?

Zájmové kroužky 2018.pdf

Kroužek železničního modelářství – fascinující svět železnic jako na dlani. Přijď k nám a poznej, jak to chodí a jaké to je postavit si s kamarády vlastní kolejiště. Kroužek se bude konat na Průmyslové střední škole Letohrad a je určen pro děti do 15 let. 

Zájemci se mohou přihlásit na e-mailu: volstat.michal@pssletohrad.cz


Robotický kroužek – vítej v budoucnosti, postav si svého robota. Kroužek se bude konat na Gymnáziu Žamberk a je určen pro děti do 15 let.
Zájemci se mohou přihlásit na e-mailu: jaroslav.vebr@gyz.cz


Dědečkova dílna – jak být správným kutilem. V rámci kroužku si děti vyzkouší práci s běžnými materiály (s kovem, sklem, dřevem…), ale i s nejnovějšími technologiemi jako je 3D tiskárna. Kroužek bude probíhat v centru Cesta pro rodinu.
Zájemci se mohou přihlásit na e-mailu: centrum@cema-nno.cz


Agroenvironmentální výchova. Přihlas se do kroužku a poznej skutečné zemědělství dneška, plné novinek a technologií kosmického věku. Kroužek bude probíhat v Masarykově ZŠ Klášterec nad Orlicí. Zájemci se mohou hlásit u paní Mgr. Petry Pospíšilové přímo v ZŠ.